Panel logowania
logowanie
Dział download
pobierz
Linki
linki
Forum
forum
Publikuj własne teksty
publikuj
Galerie
galerie
Filmy
filmy
Kartki
kartki
Ogłoszenia
ogłoszenia
Pogoda
pogoda
Strony i blogi
strony/blogi
Poczta
poczta 15gb
REKLAMA / ADVERTISING
>>> OFERTY PRACY FAS
Tłumacz / Słownik PL~EN
Menu główne:
Strona główna
Wiadomości
Wydarzenia
Felietony, porady
Forum
Blogi
Dublin i Irlandia
Przed wyjazdem...
Do załatwienia
Praca
Oferty pracy FAS
Mieszkanie
Transport
Prawo jazdy
Ważne namiary
Partnerzy
Szukaj w serwisie
Zasady korzystania
O Portalu
Napisz do nas
Reklama / Advertising
Pomoc
Logowanie
Użytkownik

Hasło

Zapamiętaj
Przypomnienie hasła
Konto? Zarejestruj się!
Dodaj do ulubionych
 
 
Strona główna arrow Wydarzenia arrow Wydarzenia arrow Pokaż nam, że są powody do dumy
Pokaż nam, że są powody do dumy E-mail


Kupuj Nasze PL - są powody do dumyNikt tak jak emigrant nie potrafi docenić wartości tego co polskie. Dopiero rozpoczynając życie za granicą uświadamiamy sobie ile, wydawałoby się zwykłych, rzeczy zaczyna nam brakować. To co jest najlepsze w naszym kraju, najlepiej potrafi wskazać ktoś, kto żyje poza jego granicami. Dlatego ogłaszamy konkurs na list do polskiego produktu, firmy, czy marki, która jest najbardziej godna tego, by polecać ją wśród obcokrajowców. Dla autorów najciekawszych listów przewidziane są atrakcyjne nagrody, oczywiście w postaci polskich produktów.


Organizatorem konkursu jest Fundacja Dajesz Pracę.PL, która już od 5 lat zajmuje się promocją polskich przedsiębiorstw i produktów. Pokazuje, że przy niewielkim wysiłku każdy z nas ma realny wpływ na polską gospodarkę, wystarczy jedynie, by podczas zakupów częściej wybierać dobre, polskie produkty. Prowadząc działania pod hasłem "Kupuj Nasze.PL - Są powody do dumy" Fundacja pokazuje, że w naszym kraju też powstają rzeczy na światowym poziomie, z których możemy czuć prawdziwą dumę.

KONKURS KONSUMENCKI - POKAŻ NAM, ŻE SĄ POWODY DO DUMY

Zapewne każdy z nas jest w stanie wymienić przynajmniej jedną firmę, która spełnia dwa warunki: jest polska i daje powody do dumy. Dlatego ogłaszamy konkurs polegający na typowaniu polskiej firmy. Firma może być mała lub duża, funkcjonować na wsi lub w mieście, produkować śrubki, sery lub dmuchane balony, może to być też wasza własna działalność. Ważne, żeby była polska, tj.

- zatrudniała Polaków
- była zarządzana przez Polaków
- produkowała na terenie PolskiABY WYTYPOWAĆ POLSKĄ FIRMĘ

Przede wszystkim należy zapoznać się z regulaminem konkursu oraz zapisać do newslettera dostępnego na stronie www.kupujnasze.pl. Następnym krokiem jest przesłanie na adres Fundacji listu kierowanego do wybranej firmy, który w dowolny sposób przekonywałby, że jest ona warta polecenia i powinna przystąpić do grona polskich championów. Na początku listu konieczne jest dopisanie: Akceptuję warunki Regulaminu

W liście można wymieniać zalety takiej firmy, jej cechy dzięki, którym przeważa ona nad konkurencją, ciekawostki o niej, lub po prostu opisać przywiązanie do jej produktów.

JAK KONKURS, TO I NAGRODY

Najlepsze listy zostaną wysłane do opisanych firm. Ich autorzy zdobędą zestawy papiernicze, kosmetyczne lub inne drobne upominki, oczywiście polskie. Główną nagrodą dla najciekawszego listu będzie jednodniowa wizyta w polskiej firmie i spacer po jej zakamarkach. Oczywiście nagrody nie ominą także firm. Każda, która pozytywnie odpowie na list może liczyć na preferencyjne warunki przystąpienia do programu "Kupuj Nasze PL- są powody do dumy" oraz zostanie zaproszona na II Forum Polskiego Produktu zorganizowane przez Fundację bez żadnych opłat z jej strony.

Listy kierować należy na adres: Flisacka 3a, 30-114 Kraków lub na e-maila: , do Dnia Konsumenta, tj. 15.03.2010r. Rozstrzygnięcie konkursu planujemy 16 marca 2010 r. Wynik zostanie ogłoszony na stronie internetowej www.kupujnasze.pl 20.03.2010 r. Zapraszamy do wzięcia udziału i życzymy miłej zabawy.

 

<Poprzednia   Następna>
 

Tysiące ofert pracy z całej Irlandii!
Najnowsze ogłoszenia
Zestaw stołowy Alaras II
Sprzedam (13.02.2018)
Elegancki narożnik Boston
Sprzedam (13.02.2018)
Promocja - Narożnik Oslo
Sprzedam (09.02.2018)
Meble dziecięce Tenus
Sprzedam (08.02.2018)
Nowoczesny narożnik Aldo - Tanie Polskie Meble w Irlandii
Sprzedam (08.02.2018)


 
= Ogłoszenie ze zdjęciem
Ostatnio na forum:
1: ANKIETA - Odbiór mediów polonijnych w Irlandii by evelynkie
2: Odp:Szukam księgowej lub biura księgowego w Irlandii by orlabenson1
3: wymiana starej waluty na euro by arthrawn76
4: Jak wam się wiedzie? by bsos13
5: przedtreningówka dla żony by kwauuel
Wiadomości różne
Newsy: Biznes, IT
Mamy wysokie noty!

STRONA NA PIĄTKĘ! w Interia.pl
CZTERY GWIAZDKI! w Onet.pl
DOBRA STRONA! w Gwiazdor.pl