Panel logowania
logowanie
Dział download
pobierz
Linki
linki
Forum
forum
Publikuj własne teksty
publikuj
Galerie
galerie
Filmy
filmy
Kartki
kartki
Ogłoszenia
ogłoszenia
Pogoda
pogoda
Strony i blogi
strony/blogi
Poczta
poczta 15gb
REKLAMA / ADVERTISING
>>> OFERTY PRACY FAS
Tłumacz / Słownik PL~EN
Menu główne:
Strona główna
Wiadomości
Wydarzenia
Felietony, porady
Forum
Blogi
Dublin i Irlandia
Przed wyjazdem...
Do załatwienia
Praca
Oferty pracy FAS
Mieszkanie
Transport
Prawo jazdy
Ważne namiary
Partnerzy
Szukaj w serwisie
Zasady korzystania
O Portalu
Napisz do nas
Reklama / Advertising
Pomoc
Logowanie
Użytkownik

Hasło

Zapamiętaj
Przypomnienie hasła
Konto? Zarejestruj się!
Dodaj do ulubionych
 
 
Banner
Strona główna arrow Wiadomości arrow Wiadomości arrow Na powracających czeka praca w Alior Banku
Na powracających czeka praca w Alior Banku E-mail


W ramach nowego etapu procesu rekrutacji Alior Bank rozpoczął Program "Wracam". Jest on skierowany do osób pracujących w bankowości za granicą, rozważających  powrót do Polski. Do końca 2009 roku Bank planuje zwiększyć liczbę etatów z obecnych 1,8 tys. do ponad 2,4 tysięcy.W związku z dynamicznym rozwojem Alior Bank nie ogranicza rekrutacji jedynie do osób mieszkających w Polsce. Program "Wracam" został stworzony specjalnie z myślą o Polakach, którzy pracują obecnie poza granicami kraju i zastanawiają się na powrotem. Na osoby, które zdecydują się wrócić do Polski czekają oferty na stanowiska Bankierów Klienta Indywidualnego, Biznesowego i Zamożnego oraz Dyrektorów Oddziałów. Bank szuka przede wszystkim pracowników z kilkuletnim doświadczeniem w bankowości za granicą.

"W czasach, gdy inne banki w Europie restrukturyzują zatrudnienie, my planujemy zaoferować pracę ponad 600 specjalistom. Jest to kolejny etap realizacji naszej strategii, której celem jest dynamiczny rozwój naszego banku w oparciu o wysoko wykwalifikowanych pracowników" - powiedział Zbigniew Płuciennik, Dyrektor Departamentu Zarządzana Personelem w Alior Banku.

Pracę w Alior Banku docenia wiele osób, które zdecydowały się na powrót do Polski. Jedną z nich jest Robert Czarniecki, Dyrektor Oddziału w Warszawie. "Mogę tu wykorzystać zdobyte w USA  doświadczenie, poza tym praca w nowocześnie zorganizowanym banku, jakim jest Alior, pozwala pracownikom rozwinąć skrzydła i daje wiele satysfakcji" - mówi Czarniecki.

"Uważam, że tylko w Polsce możliwy jest awans zawodowy zgodny z rzeczywistymi kwalifikacjami i doświadczeniem pracownika. Dlatego też polecam innym osobom pracującym za granicą, aby zastanowiły się nad powrotem. Ja znalazłem w Polsce odpowiednie miejsce - Alior Bank" - dodaje Czarniecki. Opinie innych osób, które zdecydowały się na powrót są dostępne na stronie internetowej Alior Banku pod adresem: http://www.aliorbank.pl/pl/o_banku/kariera_w_alior_banku/rekrutacja_miedzynarodowa

Potencjalnych kandydatów zainteresuje fakt, że Alior Bank znalazł się w pierwszej trójce firm wyróżnionych w polskiej edycji "Rankingu Najlepszych Miejsc Pracy", przygotowanego przez Great Place to Work Institute. Ranking prezentuje przedsiębiorstwa cieszące się największym zaufaniem wśród pracowników. Najważniejszymi kryteriami oceny firm są zaufanie oraz szacunek jakimi pracownicy darzą swojego pracodawcę. Alior Bank jest także zdobywcą certyfikatu -Inwestor w Kapitał Ludzki? oraz znalazł się w gronie instytucji wyróżnionych tytułem "Solidny Pracodawca 2008". Nagrody te nadawane są przedsiębiorstwom, które wzorowo realizują swoje zobowiązania wobec pracowników, tworzą warunki rozwoju dla zatrudnionych oraz spełniają najwyższe standardy w zakresie polityki personalnej.

Pracownicy Alior Banku, oprócz takich świadczeń jak opieka medyczna i ubezpieczenia grupowe, mogą uczestniczyć w rozbudowanym programie szkoleń oraz w projekcie "Mentoringu Menedżerskiego". Tylko w 2008 roku każdy pracownik banku uczestniczył średnio w 120 godzinach szkoleń. Pracownikom zainteresowanym podnoszeniem kwalifikacji i zdobywaniem wiedzy Alior Bank finansuje kształcenie na kierunkach podyplomowych, a także studia MBA.

"Staramy się zapewnić naszym pracownikom dobrą atmosferę pracy oraz dalsze możliwości rozwoju zawodowego. System szkoleń planowany jest indywidualnie w oparciu o charakter pracy wykonywanej przez daną osobę. Zapraszając do współpracy najlepszych specjalistów na rynku dbamy o to, aby płace w Alior Banku odpowiadały ich doświadczeniu i kwalifikacjom. Nie ustajemy w wysiłkach, aby utrzymać w tym zakresie wysokie międzynarodowe standardy" - dodaje Zbigniew Płuciennik.

Alior Bank jest bankiem uniwersalnym, obsługującym wszystkie segmenty rynku w ramach dwóch pionów biznesowych: detalicznego i korporacyjnego. Bank rozpoczął działalność operacyjną 17 listopada 2008 roku. Pracownicy 122 oddziałów i ośmiu centrów biznesowych obsługują ponad 160 000 klientów, w tym 17 000 klientów biznesowych. Alior Bank zatrudnia obecnie ponad 1850 osób, z czego ponad 60% stanowią kobiety.

Zgłoszenia kandydatów przyjmowane są pod adresem

***

Alior Bank jest polską spółką i podlega Komisji Nadzoru Finansowego. Depozyty gromadzone przez Klientów w Alior Banku są objęte poręczeniem Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. W perspektywie 3 lat Bank zamierza pozyskać od 2 do 4 % udziałów w rynku w zależności od segmentu oraz zdobyć zaufanie około miliona Klientów, osiągając rentowność już w trzecim roku działalności. W tym okresie bank otworzy 200 oddziałów, 400 agencji i 300 dodatkowych punktów sprzedaży. Bankiem kieruje pięcioosobowy Zarząd w składzie: Wojciech Sobieraj - prezes Zarządu oraz czterech wiceprezesów - Krzysztof Czuba, Niels Lundorff, Artur Maliszewski i Cezary Smorszczewski. Radę Nadzorczą Alior Banku tworzą: Helene Zaleski - przewodnicząca Rady Nadzorczej, prof. Małgorzata Iwanicz-Drozdowska, prof. Marek Michalski, prof. Krzysztof Obłój i Michał Panowicz.

<Poprzednia   Następna>
 

Tysiące ofert pracy z całej Irlandii!
Najnowsze ogłoszenia
Stół Gucci
Sprzedam (16.01.2018)
Sprzatanie aparatamentow booking
Usługi (16.01.2018)
Kanapa Lisa
Sprzedam (09.01.2018)
Polskie Centrum Odszkodowań - Twój partner w każdym wypadku
Usługi (08.01.2018)
Kanapa Nevada
Sprzedam (02.01.2018)


 
= Ogłoszenie ze zdjęciem
Ostatnio na forum:
1: ANKIETA - Odbiór mediów polonijnych w Irlandii by evelynkie
2: Odp:Szukam księgowej lub biura księgowego w Irlandii by orlabenson1
3: wymiana starej waluty na euro by arthrawn76
4: Jak wam się wiedzie? by bsos13
5: przedtreningówka dla żony by kwauuel
Wiadomości różne
Newsy: Biznes, IT
Mamy wysokie noty!

STRONA NA PIĄTKĘ! w Interia.pl
CZTERY GWIAZDKI! w Onet.pl
DOBRA STRONA! w Gwiazdor.pl