Panel logowania
logowanie
Dział download
pobierz
Linki
linki
Forum
forum
Publikuj własne teksty
publikuj
Galerie
galerie
Filmy
filmy
Kartki
kartki
Ogłoszenia
ogłoszenia
Pogoda
pogoda
Strony i blogi
strony/blogi
Poczta
poczta 15gb
REKLAMA / ADVERTISING
>>> OFERTY PRACY FAS
Tłumacz / Słownik PL~EN
Menu główne:
Strona główna
Wiadomości
Wydarzenia
Felietony, porady
Forum
Blogi
Dublin i Irlandia
Przed wyjazdem...
Do załatwienia
Praca
Oferty pracy FAS
Mieszkanie
Transport
Prawo jazdy
Ważne namiary
Partnerzy
Szukaj w serwisie
Zasady korzystania
O Portalu
Napisz do nas
Reklama / Advertising
Pomoc
Logowanie
Użytkownik

Hasło

Zapamiętaj
Przypomnienie hasła
Konto? Zarejestruj się!
Dodaj do ulubionych
 
 
Strona główna arrow D24Net Special arrow Dublin24.Net Special arrow Cyfrowa księgarnia to przyszłość
Cyfrowa księgarnia to przyszłość E-mail

W dzisiejszych czasach spotykamy się z wieloma nowoczesnymi i zaskakującymi rozwiązaniami, których nigdy byśmy się nie spodziewali. Kto by pomyślał, że w XXI wieku będzie można robić zakupy za pomocą Internetu?


Czy jeszcze 10 lat temu ktoś spodziewał się tego, że za jakiś czas będziemy mogli czytać książki w Internecie?Chyba niewiele osób spodziewało się tego, że w XXI wieku e-książki opanują świat i że będą wykorzystywane na każdej szerokości geograficznej. Obecnie możemy w Internecie znaleźć wiele księgarni, które umożliwiają zakup książek w formacie cyfrowym, w formacie pdf czy mp3, czyli w takich formach zapisu, które pozwalają na przenoszenie naszych elektronicznych książek na dysku w mp3 czy w telefonie bądź na pen drive. Co więcej - powstają nawet nowoczesne urządzenia czy programy, takie jak Zinio Reader, które umożliwiają odczytywanie e-booków.W polskim Internecie mnóstwo osób prowadzi swój przyszłościowy biznes, w którym kluczowe są e-booki różnego rodzaju. W cyfrowych księgarniach możemy obecnie znaleźć nie tylko e-prasę, czy e-książki, ale również nowoczesne kursy językowe czy poradniki z różnych dziedzin. Praktycznie każdy może w dzisiejszych czasach korzystać z takich internetowych księgarni, w których można znaleźć ciekawe tytuły, takie jak chociażby Gazeta Wyborcza, Wprost, Ja i Cele, Motywowanie pracowników, Ja Wam Pokażę!, czy Seksualny klucz do kobiecych emocji. W większości księgarni można znaleźć oczywiście dużo więcej ciekawych tytułów, które warte są zainteresowania. Jedną z najlepszych księgarni w Internecie jest przyszłościowa księgarnia E-ksiazka24.pl, która proponuje całą masę ciekawych działów publikacji, w których znaleźć można nie tylko książki audio, e-gazety czy kursy mp3, ale również wiele poradników, podręczników, książek niemiecko czy anglojęzycznych. Księgarnia ta umożliwia zakup naprawdę taniej literatury i pobieranie darmowych publikacji, które mogą zachęcić do kupna innych pozycji z oferty. Księgarnia ta jest przykładem doskonałego rozwiązania dla osób, które cenią ekologię i nie chcą marnować papieru korzystając z papierowych wersji książek.

Wszystkie e-gazety, każdy e-book, e-prasa czy ksiażki pdf to sposób na to, by chronić środowisko poprzez korzystanie z elektronicznych wersji publikacji. Zapraszamy do odwiedzenia powyższej księgarni, a także do korzystania z elektronicznych publikacji, które są sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy, ochronę środowiska i zdobywanie wiedzy z zakresu wielu ciekawych tematów. Cyfrowe publikacje to sposób na nowoczesny styl życia i bycie "na czasie", dlatego zapraszamy do czytania i słuchania nowoczesnych książek.

Megi

 

 

<Poprzednia
 

Tysiące ofert pracy z całej Irlandii!
Najnowsze ogłoszenia
Meble kuchenne Moreno
Sprzedam (16.02.2018)
Młodzieżowe meble Rest
Sprzedam (16.02.2018)
Narożnik Milano o połowę taniej
Sprzedam (15.02.2018)
Rewelacyjny narożnik Vegas
Sprzedam (14.02.2018)
Zestaw stołowy Alaras II
Sprzedam (13.02.2018)


 
= Ogłoszenie ze zdjęciem
Ostatnio na forum:
1: ANKIETA - Odbiór mediów polonijnych w Irlandii by evelynkie
2: Odp:Szukam księgowej lub biura księgowego w Irlandii by orlabenson1
3: wymiana starej waluty na euro by arthrawn76
4: Jak wam się wiedzie? by bsos13
5: przedtreningówka dla żony by kwauuel
Wiadomości różne
Newsy: Biznes, IT
Mamy wysokie noty!

STRONA NA PIĄTKĘ! w Interia.pl
CZTERY GWIAZDKI! w Onet.pl
DOBRA STRONA! w Gwiazdor.pl