Panel logowania
logowanie
Dział download
pobierz
Linki
linki
Forum
forum
Publikuj własne teksty
publikuj
Galerie
galerie
Filmy
filmy
Kartki
kartki
Ogłoszenia
ogłoszenia
Pogoda
pogoda
Strony i blogi
strony/blogi
Poczta
poczta 15gb
REKLAMA / ADVERTISING
>>> OFERTY PRACY FAS
Tłumacz / Słownik PL~EN
Menu główne:
Strona główna
Wiadomości
Wydarzenia
Felietony, porady
Forum
Blogi
Dublin i Irlandia
Przed wyjazdem...
Do załatwienia
Praca
Oferty pracy FAS
Mieszkanie
Transport
Prawo jazdy
Ważne namiary
Partnerzy
Szukaj w serwisie
Zasady korzystania
O Portalu
Napisz do nas
Reklama / Advertising
Pomoc
Logowanie
Użytkownik

Hasło

Zapamiętaj
Przypomnienie hasła
Konto? Zarejestruj się!
Dodaj do ulubionych
 
 
Banner
Strona główna arrow Felietony, porady arrow Felietony, porady arrow Jak Internet może Cię zmienić?
Jak Internet może Cię zmienić? E-mail


Od momentu powstania Internetu zmieniło się bardzo wiele, żeby nie powiedzieć wszystko. Internet ma obecnie wpływ na niemal każdy aspekt naszego życia. Czytamy w nim informacje prasowe, słuchamy wiadomości, oglądamy filmy, rozmawiamy za darmo z przyjaciółmi, szukamy informacji na interesujący nas temat, robimy zakupy i korzystamy z pomocy ekspertów.

Internet zmienia nas i często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Możemy taki stan rzeczy zaakceptować, a możemy wziąć myszkę w swoje ręce i zmusić Internet, by pomógł nam się rozwijać świadomie. Wiele osób nie ma pojęcia, że od dłuższego czasu można uczestniczyć w wielu e-kursach przygotowanych przez specjalistów i prowadzonych na naprawdę wysokim poziomie. 

Gdyby zapytać przypadkowych przechodniów na ulicy, jak wyobrażają sobie życie bez Internetu, w co drugim przypadku nastałaby krępująca cisza. Czy Ty potrafisz sobie wyobrazić obecny świat bez Internetu? Bez e-maila, bez www, bez ftp...?! 

Jesteśmy już tak uzależnieni, że trudno jest nam to sobie wyobrazić. Internet zmienia nas i często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Możemy taki stan rzeczy zaakceptować, a możemy wziąć myszkę w swoje ręce i zmusić go, by pomógł nam się rozwijać świadomie. Wiele osób nie ma pojęcia, że od dłuższego czasu można uczestniczyć w wielu e-kursach (kursach Internetowych) przygotowanych przez specjalistów i prowadzonych na naprawdę wysokim poziomie.

Takie Internetowe kursy mają wiele nieocenionych zalet. Przede wszystkim potrafią być bardzo anonimowe i można brać w nich udział nie ruszając się z domu. Są zwykle dużo tańsze niż podobne kursy prowadzone tradycyjnie, a czas ich trwania może być bardziej przystosowany do potrzeb konkretnego kursu.

Czy 2 dni to dużo czasu, by skutecznie przeprowadzić szkolenie zmiany osobistej? Bo tyle zwykle trwają takie kursy. Ja nie potrafię sobie wyobrazić swojej zmiany w tak krótkim czasie.

Specjaliści z serwisu Psychorada.pl przygotowali 12 tygodniowy Internetowy Program Zmiany Osobistej, w skrócie IPZO. Wzięło w nim już udział kilkadziesiąt osób. W każdym tygodniu każdy uczestnik kursu dostaje wiedzę teoretyczną, czasem w również w postaci audio oraz praktyczne zadania do wykonania. Najważniejszą częścią szkolenia są osobiste konsultacje z psychologiem prowadzone w każdym tygodniu.

Taka forma kursu zmiany osobistej zdaje się być dużo bardziej odpowiednia. W każdym tygodniu pracujemy nad konkretnym aspektem naszego życia i konsultując go ze specjalistą mamy naprawdę szanse zmiany czegokolwiek w naszym życiu.

"Dajemy naszym kursantom 30 dni gwarancji satysfakcji, w ciągu których mogą zrezygnować z dalszego uczestnictwa odzyskując 100% zainwestowanych pieniędzy. To jest naszym zdaniem bardzo dobry układ, bo dzięki temu my staramy się by poziom był naprawdę wysoki, a kursant ma psychiczny komfort, że może się wycofać. Takiej gwarancji nie dają prowadzący stacjonarne kursy zmiany osobistej. Wynika to w głównej mierze z faktu, że w ciągu 2 dni nikt nie da rady się naprawdę zmienić." - twierdzi właścicielka serwisu Psychorada.pl, Aneta Styńska

Kolejna edycja kursu startuje 30 czerwca 2008, ale zapisy przyjmowane są do 2 lipca, więc każdy ma jeszcze szansę skorzystać. Nie jest znany termin kolejnej edycji.

Kontakt:
Tomasz Białko
tel. 48 600465276
e-mail:

 

<Poprzednia   Następna>
 

Tysiące ofert pracy z całej Irlandii!
Najnowsze ogłoszenia
Stół Gucci
Sprzedam (16.01.2018)
Sprzatanie aparatamentow booking
Usługi (16.01.2018)
Kanapa Lisa
Sprzedam (09.01.2018)
Polskie Centrum Odszkodowań - Twój partner w każdym wypadku
Usługi (08.01.2018)
Kanapa Nevada
Sprzedam (02.01.2018)


 
= Ogłoszenie ze zdjęciem
Ostatnio na forum:
1: ANKIETA - Odbiór mediów polonijnych w Irlandii by evelynkie
2: Odp:Szukam księgowej lub biura księgowego w Irlandii by orlabenson1
3: wymiana starej waluty na euro by arthrawn76
4: Jak wam się wiedzie? by bsos13
5: przedtreningówka dla żony by kwauuel
Wiadomości różne
Newsy: Biznes, IT
Mamy wysokie noty!

STRONA NA PIĄTKĘ! w Interia.pl
CZTERY GWIAZDKI! w Onet.pl
DOBRA STRONA! w Gwiazdor.pl