Panel logowania
logowanie
Dział download
pobierz
Linki
linki
Forum
forum
Publikuj własne teksty
publikuj
Galerie
galerie
Filmy
filmy
Kartki
kartki
Ogłoszenia
ogłoszenia
Pogoda
pogoda
Strony i blogi
strony/blogi
Poczta
poczta 15gb
REKLAMA / ADVERTISING
>>> OFERTY PRACY FAS
Tłumacz / Słownik PL~EN
Menu główne:
Strona główna
Wiadomości
Wydarzenia
Felietony, porady
Blogi
Dublin i Irlandia
Przed wyjazdem...
Do załatwienia
Praca
Oferty pracy FAS
Mieszkanie
Transport
Prawo jazdy
Ważne namiary
Partnerzy
Szukaj w serwisie
Zasady korzystania
O Portalu
Napisz do nas
Reklama / Advertising
Pomoc
Logowanie
Użytkownik

Hasło

Zapamiętaj
Przypomnienie hasła
Konto? Zarejestruj się!
Szczególnie polecamy:
Photography of all kinds
Photography For Sale
Web Directory: Direo.Net
Fine Art Prints
Radio internetowe:
SKY.FM - mnóstwo gatunków
Polskie i polonijne stacje radiowe
Dodaj do ulubionych
 
 
 • Wiadomości


  Polacy w Irlandii - Canal+DiscoveryJeśli jesteś jedną z tych wielu osób, które odnalazły swoje szczęście na Zielonej Wyspie - opowiedz o tym w odcinku o Polakach w Irlandii na Canal+Discovery.

  Read more...
 • Wiadomości


  "Matylda wyjeżdża"Jak pomóc dziecku zrozumieć strach towarzyszący przeprowadzce do innego kraju? Jak mądrze wprowadzić małego emigranta w nieznany mu świat? Bohaterka książki Justyny Zbroi to dziewczynka, która "wyjeżdża do obcego kraju", "uczy się języka" i "pamięta, skąd pochodzi". Okazuje się, że uporanie się Matyldy z lękiem przed nieznanym i przełamywanie różnych barier mogą być dużo prostszym doświadczeniem dzięki pomocnej dłoni rodziców i sile dziecięcej wyobraźni.

  Read more...
 • Wiadomości


  Nie trać tego, co już masz...Język, czyli społecznie ukształtowany system budowania wypowiedzi to coś, bez czego nie wyobrażamy sobie codziennego funkcjonowania w społeczeństwie. Mówiąc o języku, mamy najczęściej na myśli ludzką mowę. Wypowiadane przez nas słowa są odbierane przez słuchaczy i przetwarzane, dzięki czemu bez problemu możemy się porozumieć. Na co dzień nie zastanawiamy się nad rzeczami, które wydają się oczywiste. Nie doceniamy tego, że możemy chodzić, słyszeć czy mówić. Okazuje się jednak, że każdego roku wiele języków wymiera.

  Read more...
Różne wiadomości bieżące
The Promise - Obietnica


The Promise - ObietnicaŚwiatowa premiera musicalu

26-29 września 2012
The Helix (DCU)


Osadzone w burzliwej przeszłości Irlandii w 1800 roku, ścieżki życia trzech mężczyzn zderzają się na irlandzkim polu bitwy. Jest to opowieść o walce pewnego mężczyzny, aby dotrzymać słowa danego swojemu umierającemu ojcu oraz o walce o wolność; o pragnieniu szacunku przez innego mężczyznę i potrzebie ochrony strasznego sekretu z przeszłości oraz opowieść o żądzy trzeciego mężczyzny i bezlitosnej pogoni za zemstą.

Czytaj całość...
Spotkania dla powracających z zagranicy

Powroty - spotkania dla rodzin wracających z zagranicyJeśli:
- jesteście rodziną i właśnie planujecie powrót do Warszawy zza granicy.
- zmienia się całe Wasze życie: kraj, miasto, dom, praca, najbliższe otoczenie, zostawiacie swoich przyjaciół i wszystko, co składało się na Waszą codzienność.
- Wasze dzieci przeżywają powrót tak samo jak Wy - żegnają znajomych, swój dom, plac zabaw, ulubione przedszkole lub szkołę,
zapraszamy Was na jesienny cykl spotkań popowrotowych oraz warsztaty, konkursy dla dzieci i młodzieży, pokazy zdjęć i nie tylko..., a wszystko po to, żeby łagodniej przejść przez okres tej wielkiej zmiany w Waszym życiu.

Czytaj całość...
God Save The Queen


God save the QueenMamy diamentowy jubileusz królowej Elżbiety. W całym kraju widać domy przystrojone flagami, po Tamizie przepłynęła parada tysiąca łodzi, kolorowe gazetki pełne są zdjęć ze związanych z tym wydarzeń, analiz tego kto był w co ubrany oraz plotek z życia rodziny królewskiej. Antymonarchiści jak zwykle protestują, żądając republiki a fani Sex Pistols wciąż mają żal o to, co stało się przed 35 laty...

Czytaj całość...
Referendum - gra o najwyższą stawkę


Referendum - gra o najwyższą stawkęPod koniec maja Irlandczycy zagłosują w referendum, które zaważy o ich przyszłości w dalszym procesie integracyjnym w ramach UE. Traktat Stabilizacyjny ma na celu wzmocnienie dyscypliny budżetowej poprzez wprowadzenie "zasady zrównoważonego budżetu ". I choć strona rządowa podkreśla, że ratyfikacja Traktatu przez Irlandię leży w jej narodowym interesie, to czy tak naprawdę jej obywatele zdają sobie sprawę, jakiej wagi decyzję przyjdzie im podjąć.

Czytaj całość...
Jak odchudza się facet


Jak odchudza się facetJeżeli myślicie, że odchudzanie to wyłącznie domena kobiet, jesteście w błędzie. Mężczyźni też, od czasu do czasu, wpadają na takie pomysły... na przykład wtedy, gdy chcą zabłysnąć "kaloryferem" na plaży. Niestety, zbyt często zamiast przepisowych żeberek na brzuszku widać oponkę, pieszczotliwie zwaną również mięśniem piwnym.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Koniec >>

 

Tysiące ofert pracy z całej Irlandii!
Najnowsze ogłoszenia
Przesyłki Kurierskie - satysfakcja gwarantowana
Usługi (20.05.2017)
Polskie Centrum Odszkodowań - Twój partner w każdym wypadku
Usługi (18.05.2017)
Polskie meble w Irlandii
Sprzedam (17.05.2017)
Poszukiwana
Różne (16.05.2017)
Paczki, przeprowadzki Irl-Pl, Kurier
Usługi (12.05.2017)


 
= Ogłoszenie ze zdjęciem
Mamy wysokie noty!

STRONA NA PIĄTKĘ! w Interia.pl
CZTERY GWIAZDKI! w Onet.pl
DOBRA STRONA! w Gwiazdor.pl